Kürdan

       Hadi hep birlikte insanlara salak diyelim, alemin tek iyisi, akıllısı, doğru bilip düşüneni biz olalım. Geri kalan orospu çocukları da kaka olsun.

       Neden çılgın yemiş gibi facebooklarda video paylaşıyor insanlar?

       Dövme çok güzel bir olay. Olay mı o? Ne o? Yaptırana kadar öyle düşünemeyebiliyor insan. Yaptırdıktan sonra ‘sahip olma, ait olma’  gibi kutsal-kuşatan bir mutluluğu hissettiriyor. Ne gereği var yæææææ diyenler kesin sesinizi.

       Tırnak yiyen kadınlar ve erkekler, gerizekalısınız. Gayler, siz dans edin, öyle güzelsiniz.

       Çocukken pastel boyasını yemeyi aklından geçirmemiş olan insanlar, siz yaşamayın. Çocukluk falan yaşamamışsınız eğer o boyalara imrenmemişseniz.

       Balık yiyelim denildiğinde ‘ıyyy’ diye suratını ekşiten insanlar, kaç kişiniz siz? Poponuzdan büyük kafanız ve o koca kafaların içinde 1/4 parça ceviz ölçeğine denk gelebilecek kadar beyin var. Görmesem de biliyorum. O kadar süperim ki, palamut ızgara ve salata ile cümlenin devamını getiremeyebilirim.

       Brad Pitt yakışıklıdır diyenler, Mustafa Sandal ile sevişin siz. Matthew Fox denen bir tanrı varken Josh Holloway denen çingeneyi beğenenler, tek oturumda iki kasa Niğde Gazozu için. (Niğde Gazozu güzel bir şey)

       Bana güvenmelisin Melis’in arkadaşı SuEda. Bu da böyle bir şey oldu, araya ağız sokmadan dinleneyim, gelirim yine bi ara.

Reklamlar