ayrılık parsası toplamak üzerine dekor yazısı

görücü usulü ile sevgili olan ahmet ile ayşe, görücü usulü ile ayrılmışlardır. ahmet’in yakın arkadaşları ayşe’yi, ayşe’nin yakın arkadaşları ahmet’i bir daha düşünmeye zorlarmaktadırlar. ahmet ayşe’yi istemiyordur, ayşe ahmet’in gelecekteki yakışıklı halini düşünerek bırakmak istemiyordur. ahmet kaç yaşındadır? ahmet sosyal çevresi geniş, ayşe ise sosyal çevresi ahmet sayesinde genişleyen bir insandır. ahmet yakışıklıdır. ahmet yakışıklıdır. ahmet yakışıklıdır. adı da ahmet’tir. adının telafuzu ayşe tarafından “aşkım”dır.

ahmet derrida tarafından bir sözcük olarak nitelendirilir, ahmet’in varlığı ayşe’nin ahmet diye seslenmesinden ileri gelir.[1] ahmet’in ekosistemi tek başına ayşe’yi etkilemiştir. ayşe zayıf, şopen’e göre kesinkes uzak durulması gereken kadındır.[2] ayşe’nin doğal seleksiyona uğrayan duyguları, ahmet’i ilgilendirmiyordur.

ahmet kapsar ayşe’yi, fakat ayşe boş kümedir. ahmet, amfetamin kullanmıyordur, fakat psikotrop ilaçlar hakkında çok bilgisi vardır. nihilist olabilir. yakışıklılığı nihilistliği ile paraleldir. bunlar ahmet ile ayşe’nin davullarıdır, dengi dengine çalmamaktadır.

hayat, nişantaşı’ndan pendik’e kadar uzanan bir yoldur ayşe için, ahmet ise galata kulesidir. adsfjafdja. ya.

ayşe terkedilen, ahmet terkeden, arkadaşlar da su samurudur. terkedilen lafı ayşe’yi kırar, ahmet de terkeden sıfatını sıfatına yapıştırır. mı? ahmet nihilist okuyucu, okuduğunu oku.

bölüşülemeyen parsa, ilişkinin tortusudur. o tortuda hangi taraf egosunu güzelcene kurtarabilirse, o taraf murat belge’dir. kanalizasyon diye bir film var, ayşe gülmek eğlenmek kederinden sıyrılmak için bu filme arkadaşları ile gidecektir. ahmet çavuşa devam, ahmet çavuş.

bunları herhangi birimiz de yazabilir, adsfjafdafaf.

ayşe bölü ahmet küçük birdir, ahmet bölü ayşe büyük birdir. bu da böyle biline. ahmet içinden nice ayşe, merve, esra, selin, pelin çıkarabilir, ama ayşe içinden bir tane ahmet çıkaramaz.

ayşe şu anda ne yapıyor? yemek yiyor olabilir. ayşe şu anda ne yapıyor? şu anda ne yapıyor? sinapslarına beton döktüğümün ayşe’si ne yapıyor? dünyanın orta yerinde aşk diye ağlıyor.

F=m.a

hepimiz bir zamanlar, nonselektif insanlardık, ve kendimize bir ayşe bulduk. afedersiniz ama o ayşe karısı, çok acayip bir insandı. hala şu anda, biracayipadam ile mesajlaşıyor, çıkarlar gibime geliyor. ama ahmet’i unutamıyor. saat 12’yi geçiyor, ayşe unutmuyor. ümitler yaşarlar öz canından kopup gidiyor. ah, ayşe. ah, ayşe.

[1] buraya ne yazacaktım ki?

[2] ayşe’nin seleksiyonu, can yayınları, adem çoban, ikibindokuz.