Götüne Kavanoz Sokan Adam ! ( + 30 demedi demeyin ! )

Geçtiğimiz günlerde götüne soda şişesi sokarak intihar girişiminde bulunan yüce şahsiyeti sizlere tanıtmıştım. Kendisi Turgutluda idi. falandı filandı onu bunu siktir edin de bu sefer götüne kavanoz sokan bir manyağa denk geldim.

Linki veren arkadaşımın yoğun ricası üzerine referans belirtmiyorum ehehehe . her neyse baştan belirtiyim kesinlikle o linki buraya koymacayağım izlediğim kısa bölümü sizlerle paylaşıyım dedim bok varya !? nerde siktiri boktan şey var zaten karşıma çıkar. ne kadar kandan kesikten tiksinirsem gelir karşıma zaten. neyse,,

Şimdi şöle efendim. Elemanımız eline orta boy bir kavanoz alıp geliyor. yani görselleyecek olursak şöyle bir şey ;

Eleman çok güzel böyle anadan üryan bir biçimde kameranın karşısına geçiyor. Her bir taraf da sallanıyor önden. Sonra hiç bişeyolmuyor gibi sakince kavanozun üzerinde oturuyor herif ya . He tabi kapak kısmından değil kıç kısmından oturmaya başlıyor. ( evde denemeyin lan sakın ! )

Çığlık atarak izledim ki kapağına kadar kavanoz götüne girdikten sonra ” POFF ” diye bir ses ile o göte giren kavanoz çörrrt diye kırılıyor. Al bakalım geldin mi yaraklara orospunun evladı !?

Eh tabi kamera ” on ” ak herifin götünden kan gelmeye de başladı . ” kırç kırç ” kırık cam sesleri eşliğinde kırık parçaları götten çıkarmaya çalıştı eleman tabi ama yemedi. Kan oranı artmaya başladığı anda kapattım. Elden ayaktan düşücektim ak ya .

o değil de bir sağlık kuruluşuna gitse ne dicek bu adam ya !?

sağlık görevlisi : beyfendi ayık kalın olay nasıl oldu anlatın lütfen !?

götüne kavanız sokan adam: ıı ööö bildiğin oturdum işte kavanoza kırıldı ıı öö

s.g.   : aeuojfalskşdaşlfşjakald

bu ne ya !?

Allah belanı versin dicem ama zaten vermiş sana belayı. izlemek isteyenler 1man1jar olarak arama yapabilir. Baştan uyarıyorum +30 falan video 😛 ona göre,, demedi demeyin 😛

Hala cam sesi geliyo kulağıma ak çocukluk travmam oldu resmen gece gece he …

Karışanlar olarak yeni arama terimlerine hazır olalım arkadaslar 😛 lkasjdlakshlajfhlajefhakjefblkajea

Reklamlar